Symetricky oválná volně stojící retro vana AMELIA (ALIANO) se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami v pěti barvách (bílá barva, chrom, černá a zlatá). Dále je vanu možno dodat i v dalších barvách za příplatek (dle vzorníku RAL). Oblé tvary, robustní a kompaktní vzhled s výrazným horním okrajem vany. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat. K vaně lze dokoupit retro sifony (s přepadem a bez přepadu) ve dvou barevných provedeních (chrom, mosaz)

Rozměr volně stojící vany:

  • 190 × 70 cm, objem 200 l

Materiál:

  • Sanitární akrylát

Barevné provedení vany:

  • Bílá barva
  • Barva dle vzorníku RAL (příplatek 100% k ceně za bílou barvou) (naskladnění do 8 týdnů od objednání)

Pokud se tedy rozhodnete pro barevné provedení vany (barva dle RAL, nebo dvoubarevná vana), tak si prosím vyberte barvu a název s číselným označením barvy vložíte do poznámky při objednávce.

ZÁRUKA 10 LET

Bez čeho se vaše volně stojící vana rozhodně neobjede je vanová baterie. Vhodná jsou vysoká vanová baterie.

Barva Bílá,Černá
Objem 200 l
Materiál Sanitární akrylát-kompozit
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Volně stojící vana AMELIA (ALIANO) bílá Nožičky k vaně - Zlaté, Rozměr vany - 190 × 77 cm

Volně stojící vana AMELIA (ALIANO) bílá Nožičky k vaně - Zlaté, Rozměr vany - 190 × 77 cm

Symetricky oválná volně stojící retro vana AMELIA (ALIANO) se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami v pěti barevných variantách (bílá barva, chrom, černá a zlatá). Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního kompozitu (akrylátu). Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění. Proti mramorovým vanám má nižší hmotnost a snadno se s ní manipuluje.

Napsat svou recenzi

související zboží