Symetrickyoválná volně stojící retro vana AMELIA (ALIANO)se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami v pěti barvách (bílá barva, chrom, černá a zlatá).Dále je vanu možno dodat i v dalších barvách za příplatek(černá, dle vzorníku RAL).Oblé tvary, robustní a kompaktní vzhled s výrazným horním okrajem vany. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanu není třeba obezdívat a obkládat.K vaně lze dokoupit retro sifony (s přepadem a bez přepadu) ve dvou barevných provedeních (chrom, mosaz)

Rozměr volně stojící vany:

  • 190 × 70 cm, objem 200 l

Materiál:

  • Sanitárníakrylát

Barevné provedení vany:

  • Bílá barva
  • Černá (příplatek 20% k ceně za bílou barvou)
  • Barva dle vzorníku RAL a dvoubarevné vany (příplatek 100% k ceně za bílou barvou)

Pokud se tedyrozhodnete probarevné provedení vany (barva dle RAL, nebo dvoubarevná vana), tak si prosím vyberte barvu a název s číselným označením barvy vložíte do poznámky při objednávce.

ZÁRUKA 10 LET

Bez čeho se vaše volněstojící vana rozhodně neobjede jevanová baterie. Vhodná jsouvysoká vanová baterie.

Barva Bílá,Černá
Objem 200 l
Materiál Sanitární akrylát-kompozit
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Volně stojící vana AMELIA (ALIANO) Barva - Černá , Nožičky k vaně - Zlaté, Rozměr vany - 190 × 77 cm

Volně stojící vana AMELIA (ALIANO) Barva - Černá , Nožičky k vaně - Zlaté, Rozměr vany - 190 × 77 cm

Symetricky oválná volně stojící retro vana AMELIA (ALIANO)se vyrábí s kovovými ozdobnými nohami v pěti barevných variantách (bílá barva, chrom, černá a zlatá). Krásná masivní vana z prvotřídního sanitárního kompozitu (akrylátu). Konstrukce vany nevyžaduje obklad ani obezdění. Proti mramorovým vanám má nižší hmotnost a snadno se s ní manipuluje.

Zdůvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závodu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 6–8 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží