Symetrickyoválnádětská retro vanička OTYLIA MINI (MERANO MINI)se vyrábí v rozměru 85× 47 cm ve standardu v bílé barvě. Dále je vanu možno dodat i v dalších barvách za příplatek(černá, dle vzorníku RAL).Oblé tvary, robustní a kompaktní vzhled s výrazným horním okrajem vany. Díky hmotnosti je manipulace s vanou velmi snadná. Akrylátový povrch vany umožňuje jeho snadnou údržbu. Vanička nemá odtok vody.

Rozměr volně stojící vaničky:

  • 85 × 47 cm, objem 10 l

Materiál:

  • Sanitární kompozit (akrylát)

Barevné provedení vany:

  • Bílá barva
  • Černá (příplatek 50% k ceně za bílou barvu)
  • Barva dle vzorníku RAL a dvoubarevné vany (příplatek 150% k ceně za bílou barvou)

Pokud se tedyrozhodnete probarevné provedenívany (barva dle RAL, nebo dvoubarevná vana), tak si prosím vyberte barvu a název s číselným označením barvy vložíte do poznámky při objednávce.

Záruka 10 let

Barva Bílá,Černá
Objem 10 l
Materiál Sanitární akrylát-kompozit
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Dětská vanička OTYLIA MINI (MERANO MINI) Barva - Černá , Nožičky k vaně - Bílé, Rozměr vany - 85 × 47 cm

Dětská vanička OTYLIA MINI (MERANO MINI) Barva - Černá , Nožičky k vaně - Bílé, Rozměr vany - 85 × 47 cm

Oválná volně stojící retro vanička OTYLIA MINI (MERANO MINI), která je určena pro koupaní miminek. Vanička se vyrábí v jednomrozměru, nožičky jsou ve dvou barevných variantách (bílá nebo černá barva). Krásná bytelná vanička z prvotřídního sanitárního kompozitu (akrylátu). Vaničkanemá odtok.

Zdůvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závodu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 6–8 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží