Textilní koupelnové závěsyjsou vyrobeny z velmi kvalitní impregnované textilie. Všechny našekoupelnové závěsyjiž obsahují kroužky, a proto je nemusíte dokupovat a ještě tím ušetříte.Koupelnové textilní závěsyOLSEN-SPA byly, jsou a vždy budou dobrou volbou. Tento typ sprchového závěsu je nepropustný a lze ho jednoduše prát v pračce a žehlit na nízkou teplotu. Prožijte nerušený zážitek z koupele, či sprchování.

ZAVĚŠOVACÍ KROUŽKY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ.

Jeho zemité barvy potěší všechny náročné zákazníky, kteří mají vytříbený vkus a chtějí si užít nádech luxusu.

Dalšími produkty, které by mohly skončit ve Vašem košíku pro svou praktičnost a využití, jsou jistěkoupelnové sety, čisprchové poličky. Další věcí, kterou nesmíme opomenout, jsousprchové panely, které zVaší koupelny vytvoří domácí wellness a uvolní Vás po náročném dni. Nepřehlédněte takésprchová madla, která nabízí úžasný komfort.

Základní informace:

  • Rozměr A: 180 cm
  • Rozměr C: 180 cm
  • Materiál: polyester
  • Prát a žehlit při nízké teplotě
  • Závěsné kroužky- součást balení
  • ZÁRUKA 2 roky
Materiál Polyester
Záruka 2 roky

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Koupelnový závěs KD02100846

Koupelnový závěs KD02100846

Praktickýtextilní sprchový a vanový závěsKD02100846. Kvalitní potisk s moderním motivem, který se hodí koupelen s vytříbeným stylem. Má velmi odolný textilní materiál, který umožňuje praní v pračce a také žehlení na nízkou teplotu.Koupelnový textilní závěsje opatřen otvory pro kroužky na zavěšení na tyč.Velmi levné a univerzální řešení pro sprchové kouty a vany.

Napsat svou recenzi

související zboží