Plastové koupelnové závěsy jsou známé především díky nízké ceně a jednoduché montáži. Jsou z materiálu PEVA, který je příjemnější na dotek a šetrnější k přírodě. Všechny naše koupelnové závěsy již obsahují kroužky. Nemusíte si je tedy dokupovat a ještě ušetříte. Koupelnové závěsyOlsen Spa jsou zárukou kvality a luxusu.

ZAVĚŠOVACÍ KROUŽKY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ.

Barevná kombinace v zemitých barvách a vzoru provedeném pomocí květin dotváří ve Vašem domě, bytě či chatě pocit pohodlí a klidu.

Dalšími produkty, které by mohly skončit ve Vašem košíku pro svou praktičnost a využití, jsou jistěkoupelnové sety, čisprchové poličky. Další věcí, kterou nesmíme opomenout, jsousprchové panely, které zVaší koupelny vytvoří domácí wellness a uvolní Vás po náročném dni. Nepřehlédněte takésprchová madla, která nabízí úžasný komfort.

Základní informace:

  • Rozměr A: 180 cm
  • Rozměr C: 180 cm
  • Materiál: PEVA
  • Šetrnost k přírodě
  • Závěsné kroužky- součást balení
  • ZÁRUKA 2 roky

Barva zelená
Materiál plast
Záruka 2 roky

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Koupelnový závěs KD02100819

Koupelnový závěs KD02100819

Závěs do sprchy je praktické řešení místo vanové zástěny nebo sprchových dveří.Koupelnový plastový sprchový závěs KD02100819zrecyklovaného PEVA materiálu, vyroben pro Váš maximální komfort a také šetrnost k přírodě. Snadnáinstalace pomocí zavěšovacích kroužků, které jsou součástí balení. Zemitá kombinace zelené a hnědé na bílém podkladu Vás dostane.

Napsat svou recenzi

související zboží