Plastové koupelnové závěsy jsou výhodné především lehkou manipulací a nízkou cenou. Jsou z materiálu PEVA, který je na dotek příjemnější a je šetrný k přírodě. Všechny naše koupelnové závěsy již obsahují kroužky. Nemusíte si je tedy dokupovat a ušetříte. Koupelnové závěsy Olsen Spajsou vždy dobrou volbou, pro Vás, kteří chtějí jednoduché a efektivní řešení.

ZAVĚŠOVACÍ KROUŽKY JSOU SOUČÁSTÍ BALENÍ

Využijte naší nabídky a přidejte do nákupního košíkusprchové panely, které u Vás vykouzlí domácí wellness. Další věcí, která Vás jistě zaujme a nadchne, budousprchové poličkyakoupelové sety. Jistě Vám padnou do oka jedna z vzhlednýchvana pro udržení pořádku se hodíkoupelnová chemie.

Základní informace:

  • Rozměr A: 180 cm
  • Rozměr C: 180 cm
  • Materiál:PEVA
  • Zavěšovací kroužky - součást balení
  • ZÁRUKA 2 roky
Barva Modrá,Zelená
Materiál plast
Záruka 2 roky

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Koupelnový závěs KD02100272

Koupelnový závěs KD02100272

Úžasně praktické a jednoduché řešení, nahrazující sprchový kout, vanovou zástěnu nebo sprchové dveře.Koupelnový plastový sprchový závěs Olsen Spa, je vytvořen zrecyklovaného PEVA materiálu, který se vyznačuje šetrností k přírodě.Snadnáinstalace pomocí zavěšovacích kroužků, které jsou součástí balení. Bílý podklad s modrými a zelenými vzory, tvořící mozaiku, obohatí vaši koupelnu.

Napsat svou recenzi

související zboží