Prémiovým materiálem, který se používá pro výrobu sprchových vaniček a jehož obliba roste, je litý mramor. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Pro litý mramor je charakteristická rovnost povrchu, vysoká pevnost a stabilita a minimální přenos zvuku. Všechny vaničky mají rovněž protiskluzovou úpravu.

Nožičky a sifón není součástí balení. 

Nožičky můžete objednávat zde.

Čelní panel je k objednání zde.

Vanička je vhodná k osazení na moderní čtvercové sprchové kouty Olsen Spa.

Jako skvělý doplněk pro sprchový kout může sloužit sprchová baterie sprchová růžicedržák ruční sprchy a sprchové poličky. Moderní instalační materiál zajistí snadnou montáž Vašeho sprchového koutu. Otvor pro sifon 90 mm, vyberte si sifon pro sprchovou vaničku z nabídky Olsen Spa. 

Přednosti čtvrtkruhové mramorové sprchové vaničky VENETS:

  • Materiál: Litý mramor - Mineral Durabe
  • Průměr otvoru pro sifon - 90 mm
  • Hladký povrch
  • Vysoká odolnost
  • Luxusní elegantní vzhled

Rozměry vaničky: 

  • 80 × 80 × 3 cm je potřeba 5 ks nožiček
  • 90 × 90 × 3 cm je potřeba 5 ks nožiček
  • 100 × 100 × 3 cm je potřeba 8 ks nožiček
  • Záruka 2 roky

MINERAL DURABE (LITÝ MRAMOR)

Výrobky vytvořené technologií Minerál DuraBe jsou opatřeny extrémně odolným gelcoatovým povlakem. Díky tomuto řešení mají vany a sprchové vaničky velmi dobré užitné a estetické vlastnosti. Výrobky vyrobené z minerálního odlitku, který je směsí přírodních kamenů, jako je mramor nebo dolomit, a pryskyřice, mají dokonale hladký neporézní povrch s velmi vysokou trvanlivostí a odolností vůči zabarvení. Antibakteriální vlastnosti vrstvy Gelcoat pomáhají udržovat produkt v čistotě a zabraňují vývoji bakterií, které jsou zdraví škodlivé, což je v koupelně často velký problém.

 

Výška 3 cm
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Záruka 2 roky
Rádius_koutu R 550

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Čtvrtkruhová mramorová sprchová vanička VENETS Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm

Čtvrtkruhová mramorová sprchová vanička VENETS Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm

Exkluzivní čtvrtkruhová sprchová vanička VENETS z litého mramoru a s hladkým povrchem

Sprchová vanička je neoddělitelnou součástí sprchového koutu. Její vzhled, funkčnost a dlouhá životnost jsou důležitými faktory pro Váš komfort sprchování. Sprchové vaničky OLSEN-SPA tyto vlastnosti mají a nabízejí Vám výběr z moderních materiálů a tradičních i exkluzivních vzhledů.  Mramorová vanička je dostupná v klasických rozměrech 80 × 80 cm, 90 × 90 cm a 100 × 100 cm , díky skvělým vlastnostem materiálu je vanička pouze 3 cm vysoká

Napsat svou recenzi

související zboží