!!! POZOR - AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE NA DOPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Elegantní bezrámové zalamovací sprchové dveře pro niku. Dveře mají možnost otevírání jak do sprchy, tak i do prostoru koupelny. Nutno specifikovat levé a pravé provedení. Bezpečnostní sklo je opatřeno povrchovou úpravou AQVACLEAN, pro jednodušší údržbu.

Ze sprchových dveří HOPA SPACEDUE lze vytvořit i samostatný sprchový kout, čtvercový nebo obdélníkový. Tyto dveře do niky lze kombinovat s pevnou stěnou FISSO EV a vytvořit tak čtvercový nebo obdélníkový sprchový kout.

Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. A zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové baterie, sprchové růžice a držáky sprchových růžic. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem.

Rozměry sprchových dveří:

  • 62 - 65 × výška 190 cm pravé + levé provedení (DX + SX), šířka vstupu 43 cm
  • 80 - 83 × výška 190 cm pravé + levé provedení (DX + SX), šířka vstupu 60 cm
  • 88 - 91 × výška 190 cm pravé + levé provedení (DX + SX), šířka vstupu 68 cm

SKLADEM jsou sprchové dveře pouze s rámem v provedení leštěný hliník a s čirým sklem.

Dveře AQVA - SPACEDUE jsou dostupné ve všech kombinacích variant rámů a skel. Ty jsou však na objednávku (zpravidla dostupnost 4 - 6 týdnů) a cena na poptání. V případě zájmu o atypický rozměr sprchových dveří, či rozměrů a provedení na objednávku, neváhejte nás kontaktovat na info@olsen-spa.cz, nebo telefonicky na +420 577 342 630.

Záruka 5 let.

Materiál hliník
Záruka 5 let
Série AQUA
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Sprchové dveře SPACEDUE  - VÝPRODEJ BARVA rámu - Hliník leštěný, Rozměr A - 83 cm, Rozměr C - 190 cm, Směr zavírání - Pravé (DX), Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

Sprchové dveře SPACEDUE - VÝPRODEJ BARVA rámu - Hliník leštěný, Rozměr A - 83 cm, Rozměr C - 190 cm, Směr zavírání - Pravé (DX), Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

!!! POZOR - AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE NA DOPRODEJ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Velmi elegantní sprchové dveře HOPA SPACEDUE do nik a pro zděné sprchové kouty od české společnosti HOPA. Tyto sprchové dveře díky zalamovacímu otvírání nejsou náročné na prostor. Díky prvotřídním materiálů jako rám z kvalitního hliníku a bezpečnostního 6 mm čirého skla s úpravou AQVACLEAN budou spokojeni i zákazníci s vysokými nároky. Možno kombinovat s pevnou stěnou FISSO EV.

Napsat svou recenzi

související zboží