Nesloužíjako samostatný sprchový kout nebo zástěna, je určena pouze pro kombinaci se sprchovými dveřmi ACTIS. Kombinací bočního panelua sprchových dveří vytvoříte sprchový kout.

Panel je univerzální pro levé i pravé provedení a bez vaničky.

Sprchový kout, tvořený z pevné stěny ACTISa sprchových dveříje možnéinstalovatnasprchové vaničkynebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vodypodlahové odtokové žlaby.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa protento elegantní sprchový kout.A zpestřetedesign svénové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky,sprchová baterieskvěle doplní design vašeho sprchového koutu,sprchová růžices masážními tryskami zajistí komfort při sprchování adržák sprchové růžiceza skvělou cenu.Sprchové poličkyakoupelnová chemiepro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně.Sprchový hydromasážní panelposune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážitkem.

Rozměry a parametrybočního panelu ACTIS:

  • Barva hliníkového rámu: lesklýchrom
  • Bezpečnostní čiré8 mm
  • Montážní rozměr pro šířku 80 cm: 78,8- 80,8× 195cm
  • Montážní rozměr pro šířku90cm: 88,8-90,8 × 195cm
  • Univerzální pravé / levé provedení

Záruka 3 roky

Materiál hliník
Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm
Záruka 3 roky

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Boční panel ACTIS Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 90 cm, Rozměr C - 195 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Boční panel ACTIS Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 90 cm, Rozměr C - 195 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Samostatný boční panelACTISneníurčena jakosamostatněstojícízástěna, slouží kekombinaci se sprchovými dveřmi ACTIS.Spojením pevné stěny a dveří vzniká kompletní sprchový kout, díky možnostikombinace rozměrůje ideální pro řešení atypické prostory. Výplň tvoří8 mm čiré bezpečnostní sklo.

Napsat svou recenzi

související zboží