Sprchové dveře SMART SELVA tvoří posuvné skleněné stěny, které řeší atypické vstupy v prostorných koupelnách. Velmi luxusní vzhled. Dodává se v univerzálním pravém i levém provedení. Spolu s pevnou stěnou SMART PINA a kvalitní vaničkou z litého mramoru, vytvoříme prostorný sprchový kout.

Pevnou stěnu SMART PINA nelze instalovat jako samostatnou stěnu. 

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový set. Zpestřete design nové moderní koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové bateriesprchové růžice a držáky sprchových růžicSprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely  posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem.

Rozměry a přednosti sprchového setu SMART SELVA + SMART PINA s vaničkou:

 • Obdélníkový  sprchový kout
 • Vanička z litého mramoru, PLOVDIV 100 × 80 cm
 • Rám: hliníkový v barvě chrom
 • Sklo: PINA 6 mm, SELVA bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm)
 • Madlá: hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla
 • Ložiskové pojezdy, spodní odklápěcí
 • Montážní rozměr SMART SELVA:  98,5 - 100,5 cm × 190 cm, šířka vstupu: 44 cm
 • Rozměr stěny SMART PINA: 80 × 190 cm
 • ZÁRUKA 2 ROKY

Výška 190 cm
Barva bílá
Materiál Hliník,Pochromovaný kov
Výplň Čiré bezpečnostní - sklo - 4/6 mm
Záruka 2 roky
Série SMART
Provedení univerzální
otvírání Posuvné
Bezbariérové Ne

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

VÝHODNÝ SET - OBDÉLNÍK SMART SELVA + PINA s vaničkou Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 100 cm, Rozměr B - 80 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé  Pravé, Výplň - Grape bezpečnostní sklo - 4  6 mm

VÝHODNÝ SET - OBDÉLNÍK SMART SELVA + PINA s vaničkou Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 100 cm, Rozměr B - 80 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Grape bezpečnostní sklo - 4 6 mm

Robustní SET SMART SELVA a SMART PINA je určen pro ty, kteří preferují větší sprchový kout (100 × 80 × 190 cm). Sprchový set se skládá ze dvou částí, a to ze dveří SMART SELVA a pevné stěny SMART PINA. Set je dodáván také s vaničkou z litého mramoru (bez sifonu a čelního panelu).

Napsat svou recenzi

související zboží