Walk-in sprchový kout ICON nabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.

Rám pevné stěny má nastavitelnou výšku 200 až 260 cm. Bez nutnosti montáže rozpěrné tyče. Díky teleskopickému výsuvu horní hrany, je možné přichytit zástěnu do stropu.

Sprchový kout lze instalovat na vaničku nebo velmi elegantně přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.

Rozměry pevné stěny:

  • 100 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 98,5 - 100 cm
  • 110 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 108,5 - 110 cm
  • 120 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 118,5 - 120 cm

Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo

Barva rámu: černá matná

  • ZÁRUKA 5 LET
Barva Černá matná
Materiál hliník
Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm
Tvar Čtvercový,Obdélníkový
Záruka 5 let
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Walk-in sprchový kout ICON BARVA rámu - Černá, Rozměr A - 110 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Walk-in sprchový kout ICON BARVA rámu - Černá, Rozměr A - 110 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Exkluzivní walk-in sprchový kout ICON. Bezdveřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna teleskopickým rámem s maximální výškou 260 cm. Snadno tak vytvoříte sprchový kout přesně pro Váš prostor. Díky této konstrukci snadno vytvoříte bezbariérový sprchový kout. Možná instalace na vaničku nebo přímo na podlahu.

Napsat svou recenzi

související zboží