Walk-in sprchový kout LEAFY nabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr a pantů. Ve spojení s moderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z 8 mm bezpečnostního skla.

Rozpěrná tyč v ceně.

Sprchový kout lze instalovat na vaničku nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.

Rozměry pevné stěny:

  • 100 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 98 - 100 cm
  • 110 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 108 - 110 cm
  • 120 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 118 - 120 cm

Sklo: 8 mm malované bezpečnostní sklo

Barva rámu: černá matná

  • ZÁRUKA 3 ROKY
Barva Černá matná
Materiál hliník
Výplň Malované bezpečnostní sklo 8 mm
Tvar Čtvercový,Obdélníkový
Záruka 3 roky
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Walk-in sprchový kout LEAFY BARVA rámu - Černá, Rozměr A - 110 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Malované bezpečnostní sklo - 8 mm

Walk-in sprchový kout LEAFY BARVA rámu - Černá, Rozměr A - 110 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Malované bezpečnostní sklo - 8 mm

Exkluzivní walk-in sprchový kout LEAFY s malovaným sklem. Bezdveřový sprchový kout tvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s maximální délkou 120 cm. Snadno tak vytvoříte sprchový kout přesně pro Váš prostor. Díky této konstrukci snadno vytvoříte bezbariérový sprchový kout. Možná instalace na vaničku nebo přímo na podlahu.

Napsat svou recenzi

související zboží