Walk-in sprchový kout VAYO s pevným a posuvným sklem, který je zajištěn rozpěrnou tyčí s maximální délkou 120 cm. Ve spojení s moderními odtokovými žlaby vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny z bezpečnostního skla.

Rozpěrná tyč v ceně.

Sprchový kout lze instalovat na vaničku nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchový hydromasážní panel posune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem.

Rozměry pevné stěny:

  • 100 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 98 - 100 cm
  • 110 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 108 - 110 cm
  • 120 × 200 (výška) cm, montážní rozměr 118 - 120 cm

Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo

Barva rámu: chrom

  • ZÁRUKA 3 ROKY
Barva chrom
Materiál hliník
Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm
Tvar Čtvercový,Obdélníkový
Záruka 3 roky
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Walk-in sprchový kout VAYO BARVA rámu - Chrom Leštěný hliník (ALU), Rozměr A - 120 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Walk-in sprchový kout VAYO BARVA rámu - Chrom Leštěný hliník (ALU), Rozměr A - 120 cm, Rozměr C - 200 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Sprchové kouty WALK-IN jsou novinkou a nejmodernějším trendem dnešní doby. Dokonale zapadají do nově zařízených koupelen, kde je kladen důraz na design a čistý vzhled. Sprchová stěna VAYO je vyrobena z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm, na které je nanesena povrchová úprava. Tato úprava usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene.

Napsat svou recenzi

související zboží