Walk-in sprchový kout AVEO DUE BLACKnabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr apantů. Ve spojení smoderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny zbezpečnostního skla.

Rozpěrná teleskopická tyč v ceně.

Boční panely nejsou v ceně.Čelní stěnu lze doplnitjednou nebo dvěmabočními stěnami.

Sprchový koutlze instalovat pouze přímo na podlahu. Při této montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vodypodlahové odtokové žlaby.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa protento elegantní sprchový kout.A zpestřetedesign svénové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky,sprchová baterieskvěle doplní design vašeho sprchového koutu,sprchová růžices masážními tryskami zajistí komfort při sprchování adržák sprchové růžiceza skvělou cenu.Sprchové poličkyakoupelnová chemiepro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně.Sprchový hydromasážní panelposune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážitkem.

Rozměry čelní stěny:

  • 90 × 195 (výška) cm
  • 100 × 195 (výška) cm
  • 110 × 195 (výška) cm
  • 120 × 195 (výška)cm
  • 130 × 195 (výška)cm
  • 140 × 195 (výška)cm

Rozměrybočnístěny:

  • 30 × 195 (výška) cm
  • 50 × 195 (výška) cm

Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo

  • ZÁRUKA 3 ROKY
Materiál Černý matný
Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm
Tvar Čtvercový,Obdélníkový
Záruka 3 roky
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Walk-in sprchový kout AVEO DUE BLACK Barva rámu zástěny - Hliník černý, Pevná stěna - 30 cm, Rozměr A - 100 cm, Rozměr C - 195 cm, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Walk-in sprchový kout AVEO DUE BLACK Barva rámu zástěny - Hliník černý, Pevná stěna - 30 cm, Rozměr A - 100 cm, Rozměr C - 195 cm, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Exkluzivní walk-in sprchová zástěna AVEO DUE BLACK dodáváme v šesti rozměrech.Bezdvéřovou sprchovou zástěnutvoří pouze čelní stěna, která je zajištěna rozpěrnými tyčemi, které jsou součástí, s maximální délkou roztažení až 120cm. Čelní stěnu lze doplnit jednou nebo dvěma bočními stěnami. Snadno tak vytvoříte sprchový kout přesně pro Váš prostor. Díky této konstrukci snadno vytvoříte bezbariérový sprchový kout. Možná instalace pouze přímo na podlahu.

Napsat svou recenzi

související zboží