Walk-in sprchový kout AVEO DUEnabízí revoluční řešení bez použití pohyblivých dveří, rohových vzpěr apantů. Ve spojení smoderními odtokovými kanálky vznikne zcela bezbariérový prostor pro sprchování. Zástěny jsou vyrobeny zbezpečnostního skla.

Rozpěrná teleskopická tyč v ceně.

Boční panely nejsou v ceně.

Sprchový koutlze instalovat pouze přímo na podlahu. Při této montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vodypodlahové odtokové žlaby.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa protento elegantní sprchový kout.A zpestřetedesign svénové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky,sprchová baterieskvěle doplní design vašeho sprchového koutu,sprchová růžices masážními tryskami zajistí komfort při sprchování adržák sprchové růžiceza skvělou cenu.Sprchové poličkyakoupelnová chemiepro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně.Sprchový hydromasážní panelposune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem.

Rozměry pevné stěny:

  • 90 × 195 (výška) cm
  • 100 × 195 (výška) cm
  • 110 × 195 (výška) cm
  • 120 × 195 (výška)cm
  • 130 × 195 (výška)cm
  • 140 × 195 (výška)cm

Sklo: 8 mm čiré bezpečnostní sklo

  • ZÁRUKA 3 ROKY
Materiál lesklý chrom
Výplň Čiré bezpečnostní sklo 8 mm
Tvar Obdélníkový,Čtvercový
Záruka 3 roky
Bezbariérové Ano

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Walk-in sprchový kout AVEO DUE Pevná stěna - 30 cm, Rozměr A - 120 cm

Walk-in sprchový kout AVEO DUE Pevná stěna - 30 cm, Rozměr A - 120 cm

Exkluzivní walk-in sprchový kout AVEO DUE.Bezdveřový sprchový kouttvoří pouze pevná stěna, která je zajištěna rozpěrnou tyčí s maximální délkou 120cm. Snadno tak vytvoříte sprchový kout přesně pro Váš prostor. Díky této konstrukci snadno vytvoříte bezbariérový sprchový kout. Možná instalace pouze přímo na podlahu.

Napsat svou recenzi

související zboží