Nabídka našich čtvercových sprchových koutů a sprchových dveří Vám pomůže vytvořit trendy koupelnu pro Váš maximální komfort. Pro tuto vaničku jsou velmi vhodné praktické sprchové kouty se systémem SKIPPER.

Nepřehlédněte také nabídku elegantních designových doplňků Olsen spa, pro tento sprchový kout a podtrhněte moderní rysy Vaší nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových bateriísprchových růžic a jejich držákůsprchových poliček a koupelnové chemie pro snadnou údržbu celé vaší koupelny.

Přednosti sprchové vaničky ACRO:

  • Čtvercová sprchová vanička
  • Materiál: Mineral DuraBe (litý mramor) 
  • Barva: bílá

  • Rozměry vaničky:
  • 800 × 800 × 35 mm
  • 900 × 900 × 35 mm
  • Průměr otvoru pro sifon - 90 mm

ZÁRUKA 10 LET

*BESAFE:
Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Výška 3,5 cm
Barva bílá
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Čtvercová sprchová vanička ACRO Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm

Čtvercová sprchová vanička ACRO Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm

Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. Díky tomu se vytvoří zcela bezbariérový přístup. Tuto sprchovou vaničku lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*. K vaničce si můžete přiobjednat vaničkový sifon s průměrem 90 mm.

Z důvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závadu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 4–6 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží