Sprchový čtvercový kout RANDA s posuvnými dveřmi s lehce zaoblenými hliníkovými profily a čistými plochami bezpečnostního skla odráží nejmodernější architektonické trendy. Univerzální provedení.

Sprchový kout je standardně dodáván bez čtvercové sprchové vaničky. Tu si můžete vybrat z naší bohaté nabídky, sprchová vanička se vyrábí z široké řady materiálů a v různých designech. Je jen na vás, kterému provedení dáte přednost. 

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové bateriesprchové růžice a držáky sprchových růžic za skvělé ceny. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely  posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. 

Přednosti a rozměry sprchového koutu SMART - RANDA:

 • Rám: chrom
 • Sklo: bezpečnostní čiré / GRAPE (pevné sklo 4 mm, dveřní sklo 6 mm)
 • Madlo: hliníkový profil, který je na celou výšku dveřního skla
 • Ložiskové pojezdy s vysokou životností výrazně usnadňující údržbu, spodní odklápěcí
 • Montážní rozměr: 
 1. 78,5 - 79,5 × 78,5 - 79,5 × 190 cm
 2. 88,5 - 89,5 × 88,5 - 89,5 × 190 cm
 • Šířka vstupu: 45, 52 cm
 • ZÁRUKA 2 ROKY
Výška 190 cm
Délka 80 cm, 90 cm
Výplň Čiré bezpečnostní - sklo - 4/6 mm
Záruka 2 roky
Série SMART
Provedení univerzální
otvírání Posuvné
Bezbariérové Ne

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Sprchový kout SMART - RANDA Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé  Pravé, Výplň - Grape bezpečnostní sklo - 4  6 mm

Sprchový kout SMART - RANDA Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Grape bezpečnostní sklo - 4 6 mm

Čtvercový sprchový kout SMART - RANDA bez vaničky s moderním designem inspirovaným minimalismem. Sprchové kouty jsou vyráběny z prvotřídních materiálů, které potěší i ty nejnáročnější zákazníky. Sprchový kout s lehce zaobleným hliníkovým rámem a čirým nebo grape sklem. Posuvné otvírání dveří značně usnadňuje údržbu. 

Napsat svou recenzi

související zboží