!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Skleněné dveře Vitoria Plus jsou opatřeny pantovými hliníkovými profily (BEZ PŘÍZDVIHU), které zajišťují dlouhou životnost. Jsou vhodné do běžných i luxusních koupelen.

Možnost dokoupení nastavovacího profilu + 3 cm. Na každou stranu dveří lze použít pouze 1 ks tohoto profilu. MO cena nastavovacího profilu je 750 Kč s DPH (objednací kód profilu OLBJC1236A).

Dveře jsou univerzálně otvíratelné dovnitř i vně koutu.

Montáž sprchových dveří je možná jak na vaničku (standardně dodáváno bez vaničky) nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantním řešením pro odvod vody podlahový žlab.

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto praktické sprchové dveře. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchové bateriesprchové růžice a držáky sprchových růžicSprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Vanové vodopády posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážítkem. 

  • Rozměry sprchových dveří VITORIA PLUS: 

70 × 190 cm - montážní rozměr: 70 - 71 cm, vstup 58 cm

80 × 190 cm - montážní rozměr: 80 - 81 cm, vstup 68 cm

90 × 190 cm - montážní rozměr: 90 - 91 cm, vstup 78 cm

100 × 190 cm - montážní rozměr: 100 - 101 cm, vstup 88 cm

  • Otvírání: do prostoru a dovnitř 
  • Výplň dveří: 5 mm bezpečnostní čiré sklo
  • Nastavovací profil: až + 3 cm, na každou stranu dveří lze použít pouze 1 ks tohoto profilu

ZÁRUKA 2 ROKY

Výška 190 cm
Výplň Čiré bezpečnostní - sklo - 5 mm
Záruka 2 roky
Série SOLID
otvírání kyvné na obě strany

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Sprchové dveře VITORIA PLUS Barva rámu zástěny - Hliník leštěný, Rozměr A - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm

Sprchové dveře VITORIA PLUS Barva rámu zástěny - Hliník leštěný, Rozměr A - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 5 mm

!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Praktické zcela bezbariérové sprchové dveře VITORIA PLUS od české značky Olsen Spa. Skleněné sprchové dveře se skládají z 5 mm bezpečnostního skla a prvotřídního hliníkového profilu. Univerzální otevírání zajistí komfortní vstup a výstup do sprchy a zároveň maximalizuje šíři průchodu. Ke dveřím lze dokoupit nastavovací profil.

Napsat svou recenzi

související zboží