Sprchový kout s čtvrtkruhovým atypickým tvarem s pevným rámem a dvojdílnými posuvnými dveřmi s nadstandardní šířkou vstupu. Atypický tvar nezmenšuje koupelnu svým vyčníváním. Se svou výškou 190 cm lze kout instalovat i bez sprchovací vaničky přímo na dlažbu.

Provední zástěny je univerzální - Pravé / Levé

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A vylepšete design a praktičnost své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové bateriesprchové růžice a držáky sprchových růžic za skvělé ceny. poličky do sprchy a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely  posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. 

Rozměry sprchového koutu: 

  • 70 × 90 × 190 (v) cm
  • 90 × 100 × 190 (v) cm
  • 80 × 120 × 190 (v) cm

Výplň rámu:

  • 6 mm čiré sklo

Provední rámu: 

  • leštěný hliník
  • ZÁRUKA 2 ROKY
Výška 190 cm
Materiál hliník
Výplň Čiré bezpečnostní - sklo - 6 mm
Záruka 2 roky
Série Slide
Provedení univerzální
otvírání Posuvné
Rádius_koutu R380

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Čtvrtkruhový atypický sprchový kout GIANO Barva rámu zástěny - Hliník leštěný, Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 70 cm, Rozměr C - 190 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

Čtvrtkruhový atypický sprchový kout GIANO Barva rámu zástěny - Hliník leštěný, Rozměr A - 90 cm, Rozměr B - 70 cm, Rozměr C - 190 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

Sprchový kout GIANO s atypickým tvarem pro chytré řešení vaší koupelny. Čtvrtkruhové sprchové kouty s tímto tvarem nabízí atraktivní vnitřní prostor a svou konstrukcí nevyčnívají do prostoru. Jedinečné rozměry 70 × 90 cm a 90 × 100 cm jsou určeny pro nejmenší koupelny. Klasický rozměr 80 × 120 cm nabízí solidní sprchovací prostor pro dva. Moderní rám z leštěného hliníku a výplň z 6 mm skla.

Napsat svou recenzi

související zboží