Čtvercový sprchový kout SINTRA se skládá ze dvou otevíracích částí, které se otevírají do prostoru a jsou opatřeny bezúdržbovým kloubem s přízdvihem, díky čemuž Vám vznikne maximální vstupní otvor. Dodatečně lze dokoupit i další designová madla. 

ZAJISTIT (NAPŘ. PODLAHOVOU ZARÁŽKOU), ABY SE DVEŘE DALY OTEVŘÍT POUZE O 90°, JINAK MŮŽE DOJÍT K JEJICH MECHANICKÉMU POŠKOZENÍ.

Provední koutu s čirým sklem je univerzální, není nutno specifikovat stranu.

POZOR: U skla frost, v případě obdélníkového koutu je nutné specifikovat PRAVOU A LEVOU stranu (například u koutu s rozměrem 95 × 80 cm, v provedení frost je rozměr 95 cm LEVÉ provední a 80 cm PRAVÉ). Rozměr je uveden vždy ve formátu LEVÁ × PRAVÁ strana. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat na info@olsen-spa.cz nebo telefonicky na +420 577 342 630

Sprchový kout je standardně dodáván be sprchové vaničky. Pokud si zvolíte kterýkoliv z rozměrů sprchového koutu, najdete u nás v nabídce ideální obdélníkové sprchové vaničky a čtvercové sprchové vaničky. Podívejte se na naši nabídku vaniček pro sprchové kouty, ty se vyrábí z široké řady materiálů a v různých designech. Je jen na vás, kterému provedení dáte přednost. 

Montáž sprchového koutu je možná na vaničku nebo přímo na podlahu. Při použití přímo na podlahu je velmi elegantní řešením pro odvod vody podlahový odtokový žlab

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchové bateriesprchové růžice a držáky sprchových růžic za skvělé ceny. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchové hydromasážní panely  posunou Vaše sprchování na zcela novou úroveň a stane se opravdovým zážitkem. 

Sprchový kout je tvořen ze dvou částí, sprchových dveří. Panely jsou dodávány odděleně pro větší variabilitu koutu, například při řešení atypických prostor, a snadnější dopravu.

Rozměry jednotlivých panelů: 

  • 80 cm × výška 195 cm, šířka vstupu: 68 cm, montážní otvor: 73 - 75 cm
  • 85 cm × výška 195 cm, šířka vstupu: 73 cm, montážní otvor: 78 - 80 cm
  • 90 cm × výška 195 cm, šířka vstupu: 78 cm, montážní otvor: 83 - 85 cm
  • 95 cm × výška 195 cm, šířka vstupu: 83 cm, montážní otvor: 88 - 90 cm

Materiál rámu: hliník s povrchovou úpravou lesklý chrom

Výplň koutu: 6 mm čiré / matné sklo frost

ZÁRUKA 2 ROKY

Výška 195 cm
Délka 80, 85, 90, 95 cm
Záruka 2 roky
Provedení univerzální
otvírání Do prostoru

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníkový a čtvercový sprchový kout SINTRA Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 80 cm, Rozměr B - 80 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé   Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

Obdélníkový a čtvercový sprchový kout SINTRA Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 80 cm, Rozměr B - 80 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 6 mm

Bezrámový sprchový kout SINTRA, od české společnosti HOPA. Variabilní konstrukce, se skládá ze dvou bezrámových dveří, umožňuje vytvořit čtvercový i obdélníkový sprchový kout. Sprchové kouty s otvíráním obou dveří do prostoru jsou vhodné pro větší koupelny. Speciálně upravené panty pro maximální vstupní prostor. Sklo 6 mm čiré / frost.

U frost skla nutno specifikovat stranu! Viz níže.

Napsat svou recenzi

související zboží