Konstrukce sprchových dveří umožňuje rychlé rozložení a složení s minimálním nárokem na
prostor ve složeném stavu. Základní konstrukce je vyrobena z odlehčeného hliníkového profilu povrchově upraveného komaxitem (prášková technologie), ve kterém je pomocí sanitárního silikonového tmelu uloženo syntetické sklo. Toto řešení zaručuje dokonalou nepropustnost vody, snadnou údržbu a zároveň zabraňuje tvorbě plísní. Veškeré použité materiály nepodléhají korozním účinkům.
Zástěny se připevňují na betonovou, cihlovou nebo sádrokartonovou stěnu pomocí příslušných hmoždinek a šroubů. V případě upevnění zástěny do bytového jádra v panelové výstavbě doporučujeme upevnění průchozími šrouby s podložkami.

Sprchové dvěře jsou dodávány bez vaniček. Doporučujeme se proto podívat na bohatý sortiment sprchových vaniček Olsen Spa.

Podívejte se také nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tyto praktické sprchové dveře, které zvýrazní Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových bateriísprchových růžic a jejich držákůsprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny. S použitím vanových vodopádů a sprchových hydromasážních panelů dostane Vaše sprchování nový rozměr a stane se opravdovým zážítkem. 

Přednosti skládacích sprchových dveří Olsen Spa DIANA:

 • snadná manipulace
 • minimální nárok na prostor
 • hliníkový rám upraven komaxitem (prášková technologie) - barva bílá
 • polystyrolové sklo 
 • provedení univerzální 
 • vhodný podklad: betonová, cihlová nebo sádrokartonová stěna
 • montáž do boční stěny (bez spodního či vrchního nosného profilu)
 • výběr rozměrů:
 1. 80 × 185 cm (6,8 kg), vstup 71 cm
 2. 90 × 185 cm (7,5 kg), vstup 81 cm
 3. 100 × 185 cm (8,2 kg), vstup 91 cm
 4. 110 × 185 cm (8,9 kg), vstup 101 cm
 • lze vyrobit atyp až do šířky 110 cm a lze i snížit standardní výšku

ZÁRUKA 2 roky

Výška 185 cm
Materiál hliník
Záruka 2 roky
Série SOLID
Provedení univerzální
otvírání Zalamovací

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Sprchové dveře DIANA Barva rámu zástěny - Hliník bílý, Rozměr A - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé  Pravé, Výplň - Polystyrol 2,2 mm (acrilico), Výška - 185 cm

Sprchové dveře DIANA Barva rámu zástěny - Hliník bílý, Rozměr A - 90 cm, Směr zavírání - Univerzální Levé Pravé, Výplň - Polystyrol 2,2 mm (acrilico), Výška - 185 cm

Olsen Spa skládací sprchové dveře DIANA vytváří komfortní sprchový kout i do těch nejmenších prostorů.  Vysoce kvalitní hliníkový rám s povrchovou úpravou komaxitem (prášková technologie) a polystyrolové sklo zaručují snadnou údržbu a zabraňují tvorbě plísní.

Sprchové dveře lze vyrobit i přesně na míru, dle vašich požadavků.

Napsat svou recenzi

související zboží