Bezrámové sprchové dveře VIVA 195D vynikají vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Dveře se skládají z pevného skla včetně kovové vzpěry a kyvných dveří. Spodní hrana dveřní skla je opatřena okapničkou, díky níž voda ze skla při otevření nezteče do prostoru koupelny, ale do vnitřního prostoru koutu.

Dveře se dodávají v pravém nebo levém provedení.

Podívejte se na nabídku doplňků Olsen Spa pro tyto elegantní sprchové dveře. A vybavte si kompletně Vaši novou moderní koupelnu. Vyberte si z naší bohaté nabídky sprchových bateriísprchových růžic a jejich držákůsprchových poliček a doplňků pro snadnou instalaci a údržbu celé vaší koupelny. 

Pro Váš maximální komfort doporučujeme také sprchová madla, které také zvyšují bezpečnost Vašeho sprchování.

Přednosti a rozměry sprchových dveří VIVA 195D:

  • Rám:  hliníkový v barvě chrom
  • Kovové panty u dveřních skel s přízdvihem
  • Sklo: bezpečnostní 8 mm čiré
  • Otevírání: do prostoru
  • Výška: 195 cm
  • Šířka vstupu: 60 cm

Rozměr:

  • 100 × 195 cm (montážní rozměr 98,5 - 101 cm)

ZÁRUKA 3 ROKY

Výška 195 cm
Záruka 3 roky
Série Viva
Provedení univerzální
otvírání Do prostoru

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Bezrámové sprchové dveře VIVA 195D Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 100 cm, Rozměr C - 195 cm, Směr zavírání - Pravé (DX), Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Bezrámové sprchové dveře VIVA 195D Barva rámu zástěny - Hliník chrom, Rozměr A - 100 cm, Rozměr C - 195 cm, Směr zavírání - Pravé (DX), Výplň - Čiré bezpečnostní sklo - 8 mm

Bezrámové elegantní sprchové dveře VIVA 195D s možností otevírání dveří do prostoru koupelny. Sprchové dveře VIVA 195D jsou vyrobeny z tvrzeného bezpečnostního skla o tloušťce 8 mm, na které je nanesena povrchová úprava. Tato úprava usnadňuje čištění a minimalizuje ukládání vodního kamene. Se svou výškou 195 cm lze kout instalovat i bez vaničky přímo na dlažbu.

Napsat svou recenzi

související zboží