Umyvadlo VERA(LUZZI)nemá otvor pro stojánkovou baterii, pro elegantní řešení můžete použítumyvadlové podomítkové baterie.

Ani volně stojící umyvadlose neobejde bez kvalitních a moderních doplňků. Široké množství doplňků do koupelny naleznete v naší bohaté nabídce -umyvadlové baterie,zrcadla,sifony a výpustipro umyvadlaa velmi kvalitníinstalační materiál pro koupelny. Pořádek a čistotu okolo umyvadel zajistíkoupelnové sety, které tvoří dávkovač mýdla, mýdelník, kosmetický kelímek, kelímek na zubní kartáčky a další doplňky.

V blízkosti umyvadla se hodí mítelektrický sušák na ručníky, který bude neocenitelným pomocníkem. V případě, že vybavujete koupelnu pro handicapované nebo starší uživatele, rozhodně se hodí praktickékoupelnové madla.

Rozměr volně stojícího umyvadla:

  • 500 × 420× 850 mm

Materiál:

  • Mineral Durabe (litý mramor)

Barevné provedení umyvadla:

  • Bílá barva
  • Černá barva (příplatek 40% k ceně za bílou barvou)
  • Barva dle vzorníku RAL (příplatek 150% k ceně za bílou barvou)
  • GLAM (zlatá 01, stříbrná 02, grafitová 03)
  • ZÁRUKA 10 LET
Barva Bílá,Černá/bílá,GLAM 01 zlatá,GLAM 02 - stříbrná,GLAM 03 - grafitová
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Tvar Obdélník
Záruka 5 let
Série Luzzi

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Volně stojící umyvadlo VERA (LUZZI) Barva - GLAM_ZLATÁ, Provedení odpadu - Zadní odpad

Volně stojící umyvadlo VERA (LUZZI) Barva - GLAM_ZLATÁ, Provedení odpadu - Zadní odpad

Volně stojícíhranaté umyvadlo VERA (LUZZI)s rozměrem 50× 42 × 85 cm z nabídky společnosti HOPA. Volně stojící umyvadla jsou velmi trendovým prvkem pro Vaši moderní koupelnu. Umyvadlo je k dostání se zadním odpadem, se kterým se instaluje zadní částí ke stěně.Umyvadlo je vyrobeno z litého mramoru(Mineral Durabe) a lze vyrobit ve více barevných variantách.

Zdůvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závodu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 8-12 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží