UmyvadloUNIQA na deskunemá otvor pro stojánkovou baterii, pro elegantní řešení můžete použítumyvadlové podomítkové baterie, nebo umyvadlové vysoké stojánkové baterie.

Aniumyvadlo na deskuse neobejde bez kvalitních a moderních doplňků. Široké množství doplňků do koupelny naleznete v naší bohaté nabídce -umyvadlové baterie,zrcadla,sifony a výpustipro umyvadlaa velmi kvalitníinstalační materiál pro koupelny. Pořádek a čistotu okolo umyvadel zajistíkoupelnové sety, které tvoří dávkovač mýdla, mýdelník, kosmetický kelímek, kelímek na zubní kartáčky a další doplňky.

V blízkosti umyvadla se hodí mítelektrický sušák na ručníky, který bude neocenitelným pomocníkem. V případě, že vybavujete koupelnu pro handicapované nebo starší uživatele, rozhodně se hodí praktickékoupelnové madla.

Rozměr volně stojícího umyvadla:

  • 320× 460 × 170 mm

Materiál:

  • Mineral Durabe (litý mramor)

Barevné provedení umyvadla:

  • GLAM (zlatá 01, stříbrná 02, grafitová 03)

ZÁRUKA 10 LET

Barva GLAM 01 - zlatá,GLAM 03 - grafitová,GLAM 02 - stříbrná
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Tvar Ovál
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Umyvadlo UNIQA GLAM - na desku Barva - GLAM_STŘÍBRNÁ

Umyvadlo UNIQA GLAM - na desku Barva - GLAM_STŘÍBRNÁ

Luxusní a praktické umyvadlo na deskuUNIQA GLAM. Velmi oblíbené zaoblené linieumyvadla na deskupomůžou v nové koupelně dotvořit příjemnou atmosféru.Umyvadlo je bez otvoru pro baterii a přepadu.Umyvadlo je vyrobeno zlitého mramoru(Mineral Durabe)avGLAMbarevných variantách (zlatá, stříbrná, grafitová).Výpusť click-clack je v ceně umyvadla.

Napsat svou recenzi

související zboží