UmyvadloUNIQAnemá otvor pro stojánkovou baterii, pro elegantní řešení můžete použítumyvadlové podomítkové baterie.

Ani volně stojící umyvadlose neobejde bez kvalitních a moderních doplňků. Široké množství doplňků do koupelny naleznete v naší bohaté nabídce -umyvadlové baterie,zrcadla,sifony a výpustipro umyvadlaa velmi kvalitníinstalační materiál pro koupelny. Pořádek a čistotu okolo umyvadel zajistíkoupelnové sety, které tvoří dávkovač mýdla, mýdelník, kosmetický kelímek, kelímek na zubní kartáčky a další doplňky.

V blízkosti umyvadla se hodí mítelektrický sušák na ručníky, který bude neocenitelným pomocníkem. V případě, že vybavujete koupelnu pro handicapované nebo starší uživatele, rozhodně se hodí praktickékoupelnové madla.

Rozměr volně stojícího umyvadla:

  • 320× 460 × 840 mm

Materiál:

  • Mineral Durabe (litý mramor)

Barevné provedení umyvadla:

  • GLAM (zlatá 01, stříbrná 02, grafitová 03)

ZÁRUKA 10 LET

Barva GLAM 01 - zlatá,GLAM 03 - grafitová,GLAM 02 - stříbrná
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Tvar Ovál
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Volně stojící umyvadlo UNIQA GLAM Barva - GLAM_GRAFITOVÁ

Volně stojící umyvadlo UNIQA GLAM Barva - GLAM_GRAFITOVÁ

Volně stojícíoválné umyvadlo UNIQAs rozměrem32 × 46 × 84 cm z nabídky společnosti HOPA. Volně stojící umyvadla jsou velmi trendovým prvkem pro Vaši moderní koupelnu. Umyvadlo je k dostání se zadním odpadem, se kterým se instaluje zadní částí ke stěně.Umyvadlo je vyrobeno z litého mramoru(Mineral Durabe) av GLAMbarevných variantách (zlatá, stříbrná, grafitová).Výpusť click-clack je v ceně umyvadla.

Zdůvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závodu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 8 - 12 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží