Umyvadlo bez otvoru pro umyvadlovou baterii. Podívejte se také na vhodné podomítkové baterie z nabídky Olsen Spa. 

Keramická umyvadla od špičkového italského výrobce AZZURRA. Již od začátku své historie se společnost AZZURRA zaměřuje především na vytyčování nových cílů v oblasti keramické výroby. Nyní uvádí novou řadu umyvadel ELEGANCE s nejmenší tloušťkou hrany pouhé 3 mm.

Je pro vás bílé umyvadlo nuda? Máme pro vás řešení. Všechna keramická umyvadla kolekce Elegance jsou k dispozici v různých matných a lesklých barvách: lesklá bílá, popelavá, měděná, perleťová, bavlněná barva, barva břečťanu, šalvěje, prachová, karbonová, světle hnědošedá.

Výroba těchto umyvadel je pouze na zakázku. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na info@olsen-spa.cz nebo telefonicky na +420 577 342 630

Rozměry umyvadla SQUARED 2: 

  • 50 × 45 cm - na objednávku
  • 60 × 45 cm - na objednávku
  • 75 × 45 cm - na objednávku
  • ZÁRUKA 2 ROKY
Barva lesklá bílá, popelavá, měděná, perleťová, bavlněná barva, barva břečťanu, šalvěje, prachová, karbonová, světle hnědošedá
Materiál Sanitární keramika
Záruka 2 roky
Série Elegance
Druh_umyvadla Na desku

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Umyvadlo SQUARED 2 - nástěnné i na desku Rozměr A - 75 cm

Umyvadlo SQUARED 2 - nástěnné i na desku Rozměr A - 75 cm

Obdélníkové umyvadlo SQUARED 2 je možné použít jako nástěnné či jako deskové. Umyvadlo je bez otvoru pro vodovodní baterii. Špičkový materiál a technologie dovolili stvořit umyvadlo, které má hrany tlusté pouze 3 mm. Umyvadlo má moderní glazování, díky tomu je odolné vůči poškození. Dostupné ve velikostech 50, 60 a 75 cm.

Pouze na objednávku, s dodací lhůtou 4 až 6 týdnů.  

Napsat svou recenzi

související zboží