!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Moderní nástěnné umyvadla se neobejdou bez kvalitních doplňků. Široké množství doplňků do koupelny naleznete v naší bohaté nabídce - umyvadlové bateriezrcadlasifony a výpusti pro umyvadla a velmi kvalitní instalační materiál pro koupelny. Pořádek a čistotu okolo umyvadel zajistí koupelnové sety, které tvoří dávkovač mýdla, mýdelník, kosmetický kelímek, kelímek na zubní kartáčky a další doplňky.

V blízkosti umyvadla se hodí mít elektrický sušák na ručníky, který bude neocenitelným pomocníkem. V případě, že vybavujete koupelnu pro handicapované nebo starší uživatele, rozhodně se hodí praktické koupelnové madla.

Rozměry umyvadla: 60 × 43 × 14,5 cm

Materiál: sanitární keramika

K umyvadlům lze přiobjednat držáky na ručníky:

KEAZTHDR, rotační držák ručníku 34,5 cm k umyvadlům THIN, chrom, 2 720 Kč

  • ZÁRUKA 5 LET
Výška 14,2 cm
Barva bílá
Materiál Sanitární keramika
Záruka 2 roky
Série Thin
Druh_umyvadla Nástěnné

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Nástěnné umyvadlo THIN 60 × 43 cm - VÝPRODEJ

Nástěnné umyvadlo THIN 60 × 43 cm - VÝPRODEJ

!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Moderní pojetí klasických křivek představuje umyvadlo THIN 60. Keramika a umyvadla od české společnosti HOPA jsou vyráběny z vysoce kvalitních materiálů a navrhovány podle nejnovějších trendů. Umyvadlo s rozměry 60 × 43 cm se hodí i do menších koupelen. Umyvadlo má krásné zaoblené linie, které budou esteticky ladit s ostatním vybavením Vaší koupelny. Umyvadlo s otvorem pro baterii a přepadem. 

Napsat svou recenzi

související zboží