Luxusní sprchové systémy vyrobené z nerezové oceli a s tloušťkou jen 2,4 mm Vám poskytnou nejen osvěžující záplavy vody podobné vodopádu, ale i další vodní aplikace s léčivými účinky. Kromě dešťového proudu obohaceného vzduchem se můžete nechat rozmazlovat třeba přívalovým proudem vody. Nabízíme dvě varianty hlavové sprchy, a to buď s nebo bez funkce vodopádu. Sprcha je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli s vysokým leskem a s úpravou trysek (ANTI CALK) pro snazší údržbu.

Pro vytvoření velmi oblíbené kombinace s hlavovou sprchou se podívejte se na podomítkové baterie, které skvěle doplní tuto hlavovou sprchu. Pro tuto hlavovou sprchu je nutná podomítková baterie s přepínačem, dvoucestná. Pokud ještě chcete používat ruční sprchu, je třeba baterie třícestná, nebo samostatný podomítkový modul.

Rozměr kulaté hlavové sprchy:

  • 480 × 220 × 2,4 mm (bez vodopádu)
  • 500 × 200 × 2,4 mm (s vodopádem)

Rozměr hranaté hlavové sprchy:

  • 500 × 200 × 2,4 mm (s vodopádem)

Materiál: nerezová lesklá ocel

  • ZÁRUKA 2 ROKY
Výška 2,4 mm
Materiál Nerez
Záruka 2 roky
Série STROMBOLI
typ baterie Sprchová hlavice
Využití_baterie koupelnové

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Hlavová sprcha STROMBOLI SLIM PLUS Hlavová sprcha - Hranatá - s vodopádem

Hlavová sprcha STROMBOLI SLIM PLUS Hlavová sprcha - Hranatá - s vodopádem

Hlavová nástěnná sprcha STROMBOLI SLIM PLUS je luxusní doplněk všech sprchových koutů. Hlavová sprcha z kvalitní nerez oceli s tloušťkou pouze 2,4 mm. Konstrukce hlavové sprchy je s vodopádem nebo i bez funkce vodopádu. Funkce vodopádu dodá vašemu sprchování zcela nový netušený rozměr. Proud vody simuluje příjemný déšť a jeho trysky mají úpravu ANTI CALK.

Napsat svou recenzi

související zboží