Nástěnné sprchy nabízíme ve jedné variantě a to  s kaskádovým přílivem vody a klasickou hlavovou sprchou. Hlavové sprchy ke své funkci potřebují podomítkovou baterii bez přepínače. Pokud má hlavová sprcha i kaskádový příliv vody tak s dvoucestným přepínačem. V případě, že chcete využívat ještě ruční sprchu, doporučujeme použít baterii třícestnou, nebo přidat k dvoucestné baterii ještě baterii jednocestnou nebo použít tři jednocestné baterie pro každou funkci zvlášť. Hlavové sprchy zachycují dynamiku vody. Vzhled, který nikdy nezevšední a kvalita použitých materiálů Vám přinesou jistotu správné volby hlavové sprchy pro Váš domov. Sprcha je vyrobena z kvalitní nerezové oceli s vysokým leskem a s úpravou trysek (ANTI CALK) pro snazší údržbu.

Pro vytvoření velmi oblíbené kombinace s hlavovou sprchou se podívejte na podomítkové baterie, které skvěle doplní tuto hlavovou sprchu. Pro tuto hlavovou sprchu je nutná podomítková baterie s přepínačem, dvoucestná. Pokud ještě chcete používat ruční sprchu, je třeba baterie třícestná, nebo samostatný podomítkový modul.

  • Rozměr: 500 × 220 × 30 mm
  • Materiál: nerezová lesklá ocel
  • ZÁRUKA 2 ROKY
Výška 30 mm
Materiál Nerez
Záruka 2 roky
Série STROMBOLI
typ baterie Sprchová hlavice
Využití_baterie koupelnové

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Hlavová sprcha s vodopádem STROMBOLI PLUS Hlavová sprcha - Hranatá - s vodopádem

Hlavová sprcha s vodopádem STROMBOLI PLUS Hlavová sprcha - Hranatá - s vodopádem

Hlavová sprcha STROMBOLI PLUS z nabídky české společnosti HOPA. Luxusní řešení, které maximalizuje Váš komfort. Hlavová sprcha je ve verzi s vodopádem nebo bez vodopádu. Hlavové sprchy dokonale zachycují dynamiku padající vody a hýčkají Vaše smysly. Úprava trysek ANTI CALK proti usazování vodního kamene a snadnou údržbu. 

Napsat svou recenzi

související zboží