RohovávanaEWAvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Uvedená cena je pouze za holou vanu.

Čelní panel můžete zakoupit zde.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti rohovévany EWA:

  • vana se sanitárního akrylátu úhlopříčně řešená
  • prolis sedátkav rohu vany
  • za příplatek možnost povrchové úpravy BeSafe*
  • odtok a přepadsituován ve střední partii
  • zádový límec
  • ZÁRUKA 10 let

Rozměry:

  1. 1340 × 1340 mm ×hl. 440 mm

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vzniklaporadna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám,jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rohovévany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

*BESAFE:

Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Barva bílá
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Rohová vana EWA Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 134 x 134 cm

Rohová vana EWA Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 134 x 134 cm

Rohová vana EWApředstavuje moderní řešení pro menší prostory.Vana se sanitárního kompozitupro malou koupelnu má kompaktní rozměry, při kterých si stále zachovává velkou výhodurohové vany, jako je velký vnitřní prostor a vanovésedátko.Dokonalý komfort umožní prolis sedátka v rohu vany. Čisté linie a povrchová úprava zaručují minimální zachytávání nečistot a opticky neutralizuje decentní škrábance.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží