Asymetrická rohová vana MIA vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Čelní panel můžete zakoupit zde.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic, držáků ručních sprch,madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.

Přednosti rohové vany MIA:

  • vana se sanitárního akrylátu úhlopříčně řešená
  • prolis sedátka v rohu vany
  • za příplatek možnost povrchové úpravy BeSafe*
  • odtok a přepad situován ve střední partii
  • ZÁRUKA 10 let

Rozměry:

  1. 1200 × 1200 mm × hl. 400 mm
  2. 1300 × 1300 mm × hl. 400 mm
  3. 1400 × 1400 mm × hl. 430 mm

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vznikla poradna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám, jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rohové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

*BESAFE:

Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Barva bílá
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Rohová vana MIA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 130 × 130 cm

Rohová vana MIA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 130 × 130 cm

Rohová vana MIA technicky propracovaná, úhlopříčně řešená vana ze sanitárního kompozitu vynikne v každé koupelně. Dokonalý komfort umožní prolis sedátka v rohu vany. Čisté linie a povrchová úprava zaručují minimální zachytávání nečistot a opticky neutralizuje decentní škrábance. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží