Asymetrická rohovávana Olsen SpaSIENAvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti rohovévany Olsen SpaSIENA

  • 100% akrylátová vanaúhlopříčně řešená
  • prolis sedátkav rohu vany
  • dokonalá úprava povrchu-snadná údržba
  • odtok a přepadsituován ve střední partii
  • zádový límec
  • ZÁRUKA 10 let

Rozměry:

  1. 1350× 1350 mm (270 l)
  2. 1400× 1400 mm (280 l)
  3. 1500× 1500 mm (300 l)

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vzniklaporadna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám,jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rohovévany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

Barva bílá
Objem 300 l,280 l,270 l
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Rohová vana SIENA Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 140 × 140 cm

Rohová vana SIENA Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 140 × 140 cm

Olsen Spa asymetrická rohová vana SIENAtechnicky propracovaná, úhlopříčně řešená100% akrylátová vanavynikne v každé koupelně. Dokonalý komfort umožní prolis sedátka v rohu vany. Čisté linie a povrchová úprava zaručují minimální zachytávání nečistot a opticky neutralizuje decentní škrábance.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží