Asymetrická rohová vana Olsen Spa SIENA vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. 

Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových bateriísprchových růžicdržáků ručních sprch,madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.  

Přednosti rohové vany Olsen Spa SIENA

  • 100% akrylátová vana úhlopříčně řešená
  • prolis sedátka v rohu vany
  • dokonalá úprava povrchu-snadná údržba 
  • odtok a přepad situován ve střední partii
  • zádový límec
  • ZÁRUKA 10 let

Rozměry:

  1. 1350 × 1350 mm (270 l)
  2. 1400 × 1400 mm (280 l)
  3. 1500 × 1500 mm (300 l)

Napadají vás stále nové a nové  otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vznikla poradna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám, jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rohové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení. 

Objem 270, 280, 300 l
Délka 1350, 1400, 1500 mm
Materiál akrylát
Tvar Rohová
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Rohová vana SIENA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 150 × 150 cm

Rohová vana SIENA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 150 × 150 cm

Olsen Spa asymetrická rohová vana SIENA technicky propracovaná, úhlopříčně řešená 100% akrylátová vana vynikne v každé koupelně. Dokonalý komfort umožní prolis sedátka v rohu vany. Čisté linie a povrchová úprava zaručují minimální zachytávání nečistot a opticky neutralizuje decentní škrábance. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží