Neslouží jako samostatný sprchový kout nebo zástěna, je určena pro sprchové dveře EVO a sprchové dveře do niky SPACE. Kombinací dveří a sprchových dveří vytvoříte sprchový kout. 

Nutno specifikovat levou (SX) nebo pravou (DX) variantu. Dle ilustrace v obrázcích. 

Rozpěrná tyč není součástí dodávky. 

Sprchový kout, tvořený z pevné stěny ANTA FISSA F1 a sprchových dveří je možné instalovat na sprchové vaničky nebo velmi elegantní přímo na podlahu. Při montáži přímo na podlahu jsou velmi efektivním řešením pro odvod vody podlahové odtokové žlaby

Podívejte se na bohatou nabídku designových doplňků Olsen Spa pro tento elegantní sprchový kout. A zpestřete design své nové koupelny. Vyberte si z naší bohaté nabídky, sprchová baterie skvěle doplní design vašeho sprchového koutu, sprchová růžice s masážními tryskami zajistí komfort při sprchování a držák sprchové růžice za skvělou cenu. Sprchové poličky a koupelnová chemie pro snadnou údržbu a pořádek v celé vaší koupelně. Sprchový hydromasážní panel posune Vaše sprchování na zcela novou úroveň a to se stane opravdovým zážítkem. 

Rozměry zástěny: 

  • 70 – 74 × výška 190 cm
  • 78 – 82 × výška 190 cm
  • ZÁRUKA 5 LET
Výška 190 cm
Délka 70 - 74 cm, 78 - 82 cm,
Záruka 5 let
Série AQUA

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Pevná stěna AQVA ANTA FISSA F1 - VÝPRODEJ Rozměr A - 80 cm, Směr zavírání - Pravé (DX)

Pevná stěna AQVA ANTA FISSA F1 - VÝPRODEJ Rozměr A - 80 cm, Směr zavírání - Pravé (DX)

Elegantní pevná stěna ANTA FISSA F1, společnosti HOPA. Nejedná se o samostatnou sprchovou zástěnu ani sprchový kout, pevná stěna je určena pro sprchové dveře do niky EVO a SPACE. Kombinací dveří a pevné stěny jednoduše vytvoříte atraktivní sprchový kout. 

!!! POZOR - AKČNÍ CENY PLATÍ POUZE NA DOPRODEJ SKLADOVÝCH KUSŮ !!! 

Napsat svou recenzi

související zboží