Akrylátová vana PADOVA představuje netradiční design a je určena pro dvě osoby. Nejen z hlediska tvaru, ale zejména vzhledem ke svým robustním rozměrům je PADOVA určena především pro koupelny velkých rozměrů.K této vaně doporučujeme sifons prodlouženou délkou 800 mm.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany PADOVA:

  • Materiál: sanitárníakrylát
  • Antibakteriální úprava povrchu- snadná údržba
  • Dokonaleanatomickyřešený vnitřní prostor aprolisy
  • Odtok a přepadsituovánstředem
  • Vana pro dva
  • Rozměr:180 ×110 cm, objem250l
  • Doporučujeme sifon s prodlouženou délkou 80 cm

ZÁRUKA 10 let

Barva bílá
Objem 250 l
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně - 2x Nožičky, Rozměr vany - 180 × 110 cm

Obdélníková vana PADOVA Nožičky k vaně - 2x Nožičky, Rozměr vany - 180 × 110 cm

Robustní akrylátová rovná vana PADOVA s netradičně řešeným vnitřním prostorem. Vnitřní prostor obdélníkové vany je navržen a tvarově upraven jako vana pro dva. Rovná vana se hodí spíše do prostorově větších koupelen, kde si můžete maximálně užít komfort velké vany. Povrch vany je opatřen antibakteriální vrstvou, která zabraňuje usazování nečistot.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží