!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Obdélníková vana Olsen SpaFLORENCEvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany Olsen SpaFLORENCE

  • materiál:sanitárníakrylát
  • odtok a přepadsituován ve střední partii

Rozměry van:

  1. 180× 80 cm(190 l)
  • ZÁRUKA 10 LET

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vzniklaporadna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám,jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rovné obdélníkové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

Barva bílá
Objem 200 l
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana FLORENCE Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 180 × 80 cm

Obdélníková vana FLORENCE Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 180 × 80 cm

!!! POZOR - POUZE DO VYPRODÁNÍ SKLADOVÝCH ZÁSOB !!!

Olsen Spa obdélníková rovná vana FLORENCEjeluxusní záležitostí mezi rovnými vanami. Obloukové projmutí bočních linií a zaoblená čelaakrylátové rovné vanyumocňuje působivé bílé provedení. Vana je koncipována jako vana pro dvas možností instalace hydromasážních systémů. Prvotřídní materiál vyniká svojí odolností a snadnou údržbou.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží