Obdélníková vana Olsen Spa ASSISIvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody obou variant.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany Olsen Spa Assisi

  • antibakteriální úprava povrchu-snadná údržba
  • dokonale anatomicky řešený vnitřní prostor a prolisyna vnitřních stranách
  • anatomický límec na zádové partii
  • odtok a přepad situován klasicky v nožní partii
  • možnost instalace stojánkové baterie do protilehlých ostrůvků ve středové části vany

Rozměry van:

  1. 150 x 70 cm (140 l)
  2. 160 x 70 cm (150 l)
  3. 170 x 70 cm (160 l)
  4. 180 x 80 cm (170 l)
  • ZÁRUKA 10 LET

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vzniklaporadna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám,jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rovné obdélníkové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

Barva bílá
Objem 150 l,160 l,170 l,140 l
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana ASSISI Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 160 × 70 cm

Obdélníková vana ASSISI Nožičky k vaně - Bez nožiček, Rozměr vany - 160 × 70 cm

Olsen Spa obdélníková vana ASSISIje krásnou klasikoua absolutní jedničkou v poměru cena / kvalita. Díky prémiovému materiálu santibakteriální povrchovou úpravouseve vaně nezachytávají téměř žádné nečistoty. Komfort zajistíanatomický límec rovné vanya propracovanéanatomické prolisyna bocích vany.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží