Obdélníková vana TALIA SLIMvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičky k vaněje nutné dokoupit.

KVANĚ SLIM, NELZE DOKOUPIT ČELNÍ A BOČNÍ PANELY.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic,držáků ručních sprch, madela ostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany TALIA SLIM:

  • Hloubkavany:42 a 42,5 cm
  • Materiál:sanitární akrylát
  • Hranatý stylvnitřního prostoru
  • Odtok a přepadsituován klasicky v nožní partii
  • Okraje vany umožňují instalaci vanové zástěny

Rozměry vany:

  1. 150× 70 cm, hl. 42,5 cm
  2. 160× 75 cm, hl. 42,5 cm
  3. 170×75 cm, hl. 42 cm
  • ZÁRUKA 10 LET

*BESAFE:

Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Barva bílá
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana TALIA SLIM

Obdélníková vana TALIA SLIM

Designově jednoduchá vanaTALIA SLIMs velmi nízkou hranou(pouhých 15 mm) s dokonalou rovností okrajů, určena pro menší i větší koupelny. VanaTALIA SLIM s velkými vnitřními rozměry, která nabízí jednostranné velmi pohodlné ležení.Vzhled umocňuje zaoblenýstylvnitřního prostoru s praktickým výlisem pro umístění podhlavníku. V případě potřeby umožňujíinstalaci vanové zástěny. Vana je díky svým rozměrům vhodná i pro menší koupelny.Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravouBeSafe*.

Napsat svou recenzi

související zboží