Obdélníková vana TELIMENAvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičky k vaněje nutné dokoupit.

Uvedená cena je pouze za holou vanu. Možnostdokoupení setu čelního a bočního panelu, které jsou pouze naobjednávku(cena na poptávku).

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic,držáků ručních sprch, madela ostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany Olsen SpaTELIMENA:

  • Hloubkavany: 43 a 44,5 cm
  • Materiál:sanitární akrylát
  • Barva: bílá
  • Elipsovitý designvnitřního prostoru
  • Odtok a přepadsituován ve středu vany
  • Bez nožiček (možnost dokoupit)

Rozměry vany:

  1. 160 × 75 cm, hl. 43 cm
  2. 180 × 85 cm, hl. 44,5 cm

ZÁRUKA 10 LET

*BESAFE:

Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Barva bílá
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana TELIMENA

Obdélníková vana TELIMENA

Elegantní obdélníková vana Olsen SpaTELIMENAoválnéhotvaruzesanitárního akrylátu je koncipována jako oboustranná vana. Vzhled umocňujeelipsovitýstyl vnitřního prostoru.Nožičky k vaněje nutné dokoupit.Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravouBeSafe*.

Napsat svou recenzi

související zboží