Obdélníková vana OPTIMAvyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů.

Nožičky k vaněje nutné dokoupit.

Uvedená cena je pouze za holou vanu. Možnostdokoupení setu čelního a bočního panelu, které jsou pouze naobjednávku(cena na poptávku).

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových baterií, sprchových růžic,držáků ručních sprch, madela ostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany Olsen SpaOPTIMA:

 • Hloubkavany: 42 cm
 • Materiál:sanitární akrylát
 • Barva: bílá
 • Zaoblený designvnitřního prostoru
 • Odtok a přepadsituován klasicky v nožní partii
 • Okraje vany umožňují instalaci vanové zástěny
 • Bez nožiček (možnost dokoupit)

Rozměry vany:

 1. 140 × 70 cm
 2. 150 × 70 cm
 3. 160× 70 cm
 4. 170× 70 cm

ZÁRUKA 10 LET

*BESAFE:

Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Barva bílá
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana OPTIMA

Obdélníková vana OPTIMA

Elegantní obdélníková vana Olsen SpaOPTIMAmoderního vzhleduzesanitárního akrylátu je koncipována jako single vana. Vzhled umocňuje zaoblenýstyl vnitřního prostoru s praktickým výlisem pro umístění podhlavníku. V případě potřeby umožňujíinstalaci vanové zástěny.Tuto vanu lze za příplatek objednat s povrchovou úpravouBeSafe*.

Napsat svou recenzi

související zboží