Tvarově jednoduchá obdélníková rovná vana CASERTA s ostrými zvýrazněnými hranami osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují rovné linie. 

Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových bateriísprchových růžicdržáků ručních sprch,madel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany CASERTA: 

  • Materiál: sanitární akrylát
  • Antibakteriální úprava povrchu-snadná údržba
  • Dokonale anatomicky řešený vnitřní prostor
  • Odtok a přepad situován středem

Rozměry van:

  1. 160 × 70 cm, objem 150 l
  2. 170 × 70 cm, objem 160 l
  3. 190 × 90 cm, objem 200 l
  • ZÁRUKA 10 LET

Napadají vás stále nové a nové  otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vznikla poradna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám, jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rovné obdélníkové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení. 

Barva bílá
Objem 150 l,160 l,200 l
Materiál sanitární akrylát
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana CASERTA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 160 × 70 cm

Obdélníková vana CASERTA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 160 × 70 cm

Atraktivní rovná obdélníková vana CASERTA nabízí jednoduché designové linie, které lehce zvýrazňují ostře navržené hrany akrylátové vany. Vhodná vana pro koupelny s výrazným obkladem či jiným prvkem. Při výrobě rovné vany se používá prvotřídní 4 mm akrylát. Nožičky k vaně je nutné dokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží