Tvarově jednoduchá obdélníková rovná vana CASERTA s ostrými zvýrazněnými hranami osloví všechny zákazníky, kteří upřednostňují rovné linie.

Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost a praktičnost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídkuvanových zástěnOlsen Spa a užívejte si jen výhody.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídkyvanových baterií,sprchových růžic,držáků ručních sprch,madelaostatních doplňkůpro váš maximální komfort.

Přednosti obdélníkové vany CASERTA:

  • Materiál: sanitárníakrylát
  • Antibakteriální úprava povrchu-snadná údržba
  • Dokonaleanatomickyřešený vnitřní prostor
  • Odtok a přepadsituovánstředem

Rozměry van:

  1. 160 × 70 cm,objem 150 l
  2. 170 × 70 cm,objem 160 l
  3. 190× 90 cm,objem 200 l
  • ZÁRUKA 10 LET

Napadají vás stále nové a nové otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vzniklaporadna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám,jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rovné obdélníkové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení.

Barva bílá
Objem 150, 160, 200 l
Délka 160, 170, 190 cm
Materiál akrylát
Tvar Obdélníková
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana CASERTA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 170 × 70 cm

Obdélníková vana CASERTA Nožičky k vaně - S nožičkami, Rozměr vany - 170 × 70 cm

Atraktivní rovná obdélníková vana CASERTA nabízí jednoduché designové linie, které lehce zvýrazňují ostře navržené hrany akrylátové vany. Vhodná vana pro koupelny s výrazným obkladem či jiným prvkem. Při výrobě rovné vany se používá prvotřídní 4 mm akrylát.Nožičkyk vaněje nutnédokoupit.

Napsat svou recenzi

související zboží