Obdélníková vana Olsen Spa ASSISI vyniká vysoce kvalitním zpracováním a spolehlivou funkčností všech součástí a materiálů. Nožičky k vaně Vám dodáme ZDARMA.

Užíváte si rádi komfort a pohodu spojenou s vanou a také rychlost sprchového koutu? Rozměry Vaší koupelny však nedovolují obě varianty? Podívejte se na nabídku vanových zástěn Olsen Spa a užívejte si jen výhody obou variant.

Podívejte se na bohatou nabídku doplňků pro vany Olsen Spa, které podtrhnou moderní design Vaší koupelny. Vyberte si z nabídky vanových bateriísprchových růžicdržáků ručních sprchmadel a ostatních doplňků pro váš maximální komfort.  

Přednosti obdélníkové vany Olsen Spa Assisi 

 • antibakteriální úprava povrchu-snadná údržba
 • dokonale anatomicky řešený vnitřní prostor a prolisy na vnitřních stranách
 • anatomický límec na zádové partii 
 • odtok a přepad situován klasicky v nožní partii
 • možnost instalace stojánkové baterie do protilehlých ostrůvků ve středové části vany

 • ZÁRUKA 10 let

Rozměry van:

 1. 1500 x 700 mm (140 l)
 2. 1600 x 700 mm (150 l)
 3. 1700 x 700 mm (160 l)
 4. 1800 x 800 mm (170 l)

Napadají vás stále nové a nové  otázky při výběru vany? To vše je v pořádku, z tohoto důvodu vznikla poradna Olsen Spa. Článek věnovaný vanám, jak vybrat vanu, vám pomůže udělat si jasno při výběru. Ať už vybíráte vanu s různým tvarem či materiálem. Zvážili jste například při výběru rovné obdélníkové vany také možnost asymetrické vany? Přečtěte si o výhodách a nevýhodách různých řešení. 

Objem 140, 150, 160, 170 l
Délka 100, 160, 170, 180 cm
Materiál akrylát
Tvar Obdélníková
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková vana ASSISI Rozměr vany - 160 × 70 cm

Obdélníková vana ASSISI Rozměr vany - 160 × 70 cm

Olsen Spa obdélníková vana ASSISI je krásnou klasikou a absolutní jedničkou v poměru cena / kvalita. Díky prémiovému materiálu s antibakteriální povrchovou úpravou se ve vaně nezachytávají téměř žádné nečistoty. Komfort zajistí anatomický límec rovné vany a propracované anatomické prolisy na bocích vany. 

 • ZÁRUKA 10 let exkluzivně na Olsen Spa!

Napsat svou recenzi

související zboží