Prémiovým materiálem, který se používá pro výrobu sprchových vaniček a jehož obliba roste, je litý mramor. Je tvořen směsí přírodního mletého dolomitu a polyesterové pryskyřice. Pro litý mramor je charakteristická rovnost povrchu, vysoká pevnost a stabilita a minimální přenos zvuku. Všechny vaničky mají rovněž protiskluzovou úpravu. Každá mramorová sprchová vanička již má přibaleny nastavitelné nožičky pro snazší instalaci. Vlastní vaničky jsou vysoké 35 mm.

Vanička je vhodná k osazení na moderní obdélníkové sprchové kouty Olsen Spa.

Jako skvělý doplněk pro sprchový kout může sloužit sprchová baterie sprchová růžicedržák ruční sprchy a sprchové poličky. Moderní instalační materiál zajistí snadnou montáž Vašeho sprchového koutu. 

materiál: Mineral DuraBe (litý mramor)
barva: vanička bílá + bílá krytka sifonu

Rozměry vaničky:

  • obdelník 1000 x 800 x 35 mm
  • obdelník 1000 x 900 x 35 mm
  • obdelník 1100 x 900 x 35 mm
  • obdelník 1200 x 800 x 35 mm
  • obdelník 1200 x 900 x 35 mm
  • obdelník 1300 x 900 x 35 mm
  • obdelník 1400 x 900 x 35 mm
  • Průměr otvoru pro sifon - 90 mm

ZÁRUKA 10 LET

*BESAFE:
Povlak BeSafe je speciálně vyvinutá protiskluzová vrstva nanesená na povrch vany nebo sprchové vaničky. Poskytuje maximální pohodlí a bezpečnost koupání. Jemná struktura BeSafe zaručuje bezproblémové čištění vany nebo sprchové vaničky a má pozitivní vliv na estetickou hodnotu produktu.
ŠVÝCARSKÁ KVALITA

Výška 3,5 cm
Barva bílá
Materiál Litý mramor - Mineral Durabe
Záruka 10 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková sprchová vanička NOX Barevnice - Bílá, Rozměr A - 130 cm, Rozměr B - 90 cm

Obdélníková sprchová vanička NOX Barevnice - Bílá, Rozměr A - 130 cm, Rozměr B - 90 cm

Provedení těchto vaniček umožňuje jejich montáž přímo na podlahu, nebo zapuštění do podlahy. Díky tomu se vytvoří zcela bezbariérový přístup. V ceně vaničky je krytka sifonu, která je umístěna ve středu vaničky. Tuto sprchovou vaničku lze za příplatek objednat s povrchovou úpravou BeSafe*. K vaničce si můžete přiobjednat vaničkový sifon s průměrem 90 mm.

Z důvodů Covid 19 a velkého nárůstu objednávek, jsou výrobní kapacity závadu omezeny a přetíženy. Proto se doba dodání může prodloužit až na 4–6 týdnů od objednání.

Napsat svou recenzi

související zboží