Keramické sprchové vaničkypředstavují novinkuv nabídce sprchových vaniček.Keramická vaničkaje velmioblíbená pro své praktické vlastnosti. Nabízí stoprocentní tvarovou stálost, odolnost proti poškrábání, snadnou údržbu aneomezenou životnost. Proto jsou tyto obdélníkovésprchové vaničkyideální do prostorů, kde je velká frekvence osob. To jsou vlastnosti, které ocení každý, kdo má rád hezké akvalitní věci.

Keramické vaničkyumožňují kromě instalace na podlahu se zapuštěným sifonem iklasické podezdění vaničky. Hlavní přednosti keramických vaniček je jejich maximální tuhost arobustnost za přijatelnou cenu.

Vanička je vhodná k osazení na moderníobdélníkové sprchové koutyOlsen Spa.

Jako skvělý doplněk pro sprchový kout může sloužitsprchová baterie,sprchová růžice,držák ruční sprchyasprchové poličky. Moderníinstalační materiálzajistí snadnou montáž Vašeho sprchového koutu.K této keramické vaničce nejlépe pasuje sifon odAlcaplastu A47CR.

Rozhodně nepřehlédnětehydromasážní sprchové panely, které vašemu sprchovému koutu dodají zcela nový rozměr a sprchování se stane opravdovým zážitkem.

Přednostiobdélníkovékeramické sprchovévaničky STELLA:

  • Materiál:keramika
  • Průměr otvoruprosifon- 60 mm
  • Vhodný je sifon odAlcaplastu A47CR
  • Protiskluzová úprava
  • Vysokáodolnost
  • Luxusnímoderní vzhled

Rozměry vaničky:

  • 100 × 80 × 11,5 cm, hmotnost41 kg
  • Záruka 5 let

Výška 11, 5 cm
Barva bílá
Materiál Sanitární keramika
Záruka 5 let

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

Obdélníková keramická sprchová vanička STELLA Rozměr A - 100 cm, Rozměr B - 80 cm

Obdélníková keramická sprchová vanička STELLA Rozměr A - 100 cm, Rozměr B - 80 cm

Obdélníková sprchová vanička STELLA, od české společnosti HOPA, nabízí velmi velmi moderní materiál se skvělými vlastnostmi. Keramická vanička se vyznačuje dokonalou pevností, odolností a stabilitou. Povrch má protiskluzovou úpravu a je velmi odolný vůči poškození mechanickými vlivy. Obdélníkové sprchové vaničky jsou vhodné spíše pro větší koupelny, kde poskytnou maximální komfort při sprchování.

Napsat svou recenzi

související zboží