Tato exkluzivní sestava nabízí vhodné řešení k umyvadlům v komerčních a veřejných budovách s vysokými nároky na hygienu a nízkou spotřebou energie. Designově čistě provedená senzorová baterie, bude zcela jistě ozdobou každého umyvadla. Barevně prosvětlený kroužek v hlavici baterie, informuje o nastavené teplotě vody průběžnou změnou barvy. Provoz baterie je plně automatický s možností regulace teploty vody. Malý průtokový ohřívač vody s elektronickou regulací dodávaný spolu se senzorovou baterií s instalací pod umyvadlo.

 • Infračervený senzor na baterii, spustí vodu automaticky (možnosti nastavení intervalu provozu).  Ovládání teploty se provádí páčkou na boku baterie.
 • Páčka je propojena s elektronickou jednotkou ohřívače, která reguluje výkon a není potřeba mísení se studenou vodou pro dosažení požadované teploty vody.
 • Vysoce účinný topný systém IES® s výměnným topným dílem.
 • Možnost přesného seřízení průtoku v ohřívači, s ohledem na tlak a teplotu vstupní vody v místě instalace.
 • V hlavici baterie je pod světlený LED kroužek, ten indikuje zvolenou teplotu přechodem barev, od červené - teplá, až po modrou - studená.
 • U baterie je možné nastavit automatické hygienické proplachování (pravidelně opakované propláchnutí každých 12, 24 nebo 48 hodin).
 • Součástí je přívodní kabel o délce cca 70 cm, provedení 3,5 kW je s Schuko zástrčkou.
 • V příslušenství je speciální perlátor, pro dosažení optimálního proudu vody při nízkém průtoku.
 • Rozměry ohřívače (výška × šířka × hloubka): 13,5 × 18,6 × 8,7 cm

Použití:

 • Hygienická zařízení a toalety ve veřejných budovách jako jsou kanceláře, restaurace, hotely, úřady, zdravotnická zařízení apod.
 • Školská zařízení, tam je možné tímto způsobem omezit i spotřebu vody, baterie se automaticky zavírají.
 • V gastronomii a zdravotnictví je zaručena hygiena používání bez kontaktu s baterií.

Ekonomické srovnání:

Předností malých průtokových ohřívačů MBX3 jsou jejich rozměry a úspornost. Vysoký tepelný výkon topného článku dokáže ohřát vodu během jejího průtoku ohřívačem. Teplá voda se neukládá v zásobníku a tak nedochází k žádným tepelným ztrátám a plýtvání elektrickou energií, již použitou k ohřátí vody. Elektrický průtokový ohřívač Vám poskytne teplou vodu okamžitě a v neomezeném množství. Průtokové ohřívače jsou umístěny přímo u baterie a tím se výrazně omezuje provozní ztráta vody z potrubí, než doteče teplá. Výsledky porovnání, zpracované předními evropskými zkušebními ústavy, jasně dokazují, že průtokové ohřívače nabízí výrazně nižší provozní i celkové náklady, než klasický bojler, který má v některých případech tepelné ztráty vyšší, než je samotná energie vynaložená k ohřevu daného objemu vody.

Hmotnost 3 kg
Záruka 24

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

CLAGE MBX 3 Lumino průtokový ohřívač s bezdotykovým ovládáním, 1500-15113

CLAGE MBX 3 Lumino průtokový ohřívač s bezdotykovým ovládáním, 1500-15113

Tato exkluzivní sestava nabízí vhodné řešení k umyvadlům v komerčních a veřejných budovách s vysokými nároky na hygienu a nízkou spotřebou energie.

Napsat svou recenzi

související zboží