VYSOCE VÝKONNÁ NOVÁ GENERACE ležatých kombinovaných ohřívačů vody EURO 200 XTL s novým moderním designem a výhřevnou plochou o rozměrech 0,59 m2 umožňuje rychlejší ohřev vody za minimální provozní náklady. Anodová ochrana s dvojnásobnou kapacitou zajistí dlouhou životnost ohřívače. Vypínač s barevnou kontrolkou ohřevu vhodně doplňuje pohodlné ovládání na ovládacím panelu. Velmi nízké tepelné ztráty.

 
KOMBINOVANÝ LEŽATÝ OHŘÍVAČ VODY – EURO 200 XTL
EURO 200 XTL splňuje požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Vyniká nejen svou funkčností, efektivností a kvalitou zpracování, ale především svojí energetickou nenáročností a vysokým výkonem. Jde o kombinovaný ležatý ohřívač vody s možností ohřívat vodu elektřinou v létě, nebo s možností připojení ústředního topení a ohřívání vody kotlem ÚT v zimním období. Speciální výhodou modelů nové generace EURO 200 XTL je vysoký výkon vytápěcího hada, který zabezpečí rychlé ohřátí vody v nádrži ohřívače systémem topení.
Ohřívač EURO 200 XTL má zabudované 2 anodové tyče, což garantuje efektivní ochranu nádrže ohřívače a výrazně prodlužuje jeho životnost. Vysokokvalitní bezfreonová polyuretanová izolace garantuje minimální tepelné ztráty a maximální úsporu provozních nákladů. Přidání zirkonu do receptury smaltování nádrže ohřívače podstatně zvyšuje jeho odolnost vůči vysokým teplotám a chrání nádrž proti korozi. Termostat s dvojitou pojistkou proti přehřátí zajišťuje bezpečnost při ohřívání vody – vnější umístění na ovládacím panelu poskytuje pohodlnou možnost nastavení optimální teploty. Minimální hodnota termostatu slouží jako protinámrazová pojistka. Vypínač s kontrolkou velmi vhodně doplňuje pohodlné ovládání na ovládacím panelu. Umožňuje kontrolu probíhajícího ohřevu a současně slouží k zapnutí/vypnutí ohřívače v průběhu naší nepřítomnosti, což značně šetří náklady na provoz. Ohřívače “nové generace“ EURO 200 XTL jsou vhodné všude tam, kde potřebujete ušetřit vodu a elektrickou energii. Spojují v sobě úsporu s vysokým uživatelským komfortem.
 

HLAVNÍ VÝHODY OHŘÍVAČE EURO 20
0 XTL:

- nový, moderní design
- jednoduchá instalace
- vysoký výkon hada
- termostat s dvojitou pojistkou proti přehřátí
- vypínač s barevnou kontrolkou ohřevu
- vysoká kvalita zpracování
- energetická nenáročnost a minimální tepelné ztráty
- přidání zirkonu do receptury smaltování
- kvalitní a silná bezfreonová polyuretanová izolace
- dlouhá životnost, 2 anodové tyče
- záruční a pozáruční servis na celém území ČR a SR
- prodloužená záruka ELÍZ 5 LET
- závěsná konzole, pojistný ventil a podrobný návod v balení

 

Parametry produktu
  • Výkon: 2000 W
  • Objem: 200 l

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

ELÍZ EURO 200 XTL kombinovaný ležatý ohřívač vody, 200l, smalt

ELÍZ EURO 200 XTL kombinovaný ležatý ohřívač vody, 200l, smalt

Elektrický ležatý ohřívač vody, objem 200 l., levé  vývody, nastavitelný termostat s ECO, smaltovaná ocelová nádrž, anodová ochrana, energetická třída C.

Napsat svou recenzi

související zboží