Náhradní oboustranný filtr (Antivirový Cu2Ag + HEPA H13) pro čističku vzduchu ELÍZ EAP 320 UV WIFI

 

Antivirový a antibakteriální filtr Cu2Ag

- je vyroben z velmi husté, bavlněné netkané textilie (import USA). Tento 5 mikronový filtr má přidané antimikrobiální látky s obsahem iontů stříbra a mědi, které zabraňují množení bakterií, virů a plísní zachycených na povrchu filtru a zajišťují čistý a čerstvý vzduch v interiérech. Filtr likviduje bakterie a viry ve vzduchu, pohlcuje vlhkost a tím zabraňuje vzniku plísní. Také zachycuje i ty nejjemnější prachové částice a mikroorganismy, čímž zajišťuje výstup čistého vzduchu.

Nově vyvinutá technologie antibakteriálního a antivirového filtru Cu2Ag, využívající PET konstrukci jako nosič přenášející ionty stříbra a mědi, spolupracuje s HEPA filtrem medicínské třídy H13, aby se dosáhlo nejlepšího účinku zachycení a odstranění bakterií a virů. Testování potvrdilo zjevné účinky odstranění SARS (atypická pneumonie), H7N9 (ptačí chřipka, koronavirus), H1N1 (virus respirační chřipky) a jiných virů.

 

Vysoce účinný HEPA filtr třídy H13

- dosahuje účinnosti filtrace více než 99,97% u částic větších než 0,3 μm.

HEPA filtr zachytí a odstraní prach, alergeny, roztoči, plísně, bakterie, viry, a jiné malé prachové částice. Je vyroben z mikrovlákna (netkané textilie) metodou melt-blown a běžně se využívá i ve zdravotnictví a farmacii. Má schopnost zachytit i velmi malé částice s průměrem větším než 0,1 μm (mikrometru) s účinností filtrace 99,95%.

Životnost filtru: Životnost tohoto filtru je 6-12 měsíců, v závislosti na tom jak často se čistička používá a na míře znečištění ovzduší. Hmotnost: 0,35 kg. Rozměry š / v / h: 300 x 455 x 20 mm

Žádné hodnocení.

Napsat svou recenzi

ELÍZ EF302 antivirový filtr Cu2Ag + HEPA H13

ELÍZ EF302 antivirový filtr Cu2Ag + HEPA H13

Filtr do čističky vzduchu EAP 320 UV WIFI, oboustranný filtr, antivirový filtr Cu2Ag + HEPA filtr H13

Napsat svou recenzi

související zboží